09.05.2012 09:09

Zepter má nové priestory

Aktuality

 

Spoločnosť Zepter international je na Slovensku už takmer dvadsať rokov známym pojmom a synonymom pre moderné varenie. Táto spoločnosť však ponúka aj ďalšie rady výrobkov, ktorých cieľom je samotný človek, jeho zdravie, čisté prostredie a celková pohoda ako základný predpoklad pre spokojný život. Všetky výrobky na udržiavanie domácnosti, zdravú prípravu jedál a starostlivosť o zdravie i krásu majú aktuálne nový domov. Bratislavská centrála spoločnosti sa presťahovala do modernej budovy na Karadičovej ulici, kde má k dispozícii aj zaujímavé predajné priestory na prezentáciu svojich výrobkov.

 

 

Pre kvalitný život

Zakladateľ spoločnosti švajčiarsky podnikateľ Philip Zepter chcel ponúknuť širokej verejnosti kvalitu, to bolo základné memento a zmysel jeho podnikateľských aktivít. Od roku 1986, keď firmu založil, sa jemu i jeho spolupracovníkom podarilo vybudovať medzinárodnú spoločnosť so 7 výrobnými závodmi v Nemecku, v Taliansku a vo Švajčiarsku a s pobočkami vo viac ako 40 krajinách na 5 kontinentoch. Dnes posúva zakladateľ firmy ciele svojho snaženia aj do vyšších poschodí. On i jeho manželka sa v štýle renesančných mecenášov angažujú v iniciovaní i finančnej podpore projektov z oblasti kultúry. 

 

Dôležitý je priamy kontakt

Súčasťou filozofie spoločnosti je výrobky prezentovať prostredníctvom osobného kontaktu predajcu a potenciálneho zákazníka. Pracovníci spoločnosti tzv. reprezentanti preto prichádzajú priamo za záujemcami a predstavujú výrobky v kontexte ich účelnosti. Nielen ako predmety na predaj, ale aj ako užitočné pomôcky, ktoré zjednodušujú starostlivosť o domácnosť a skvalitňujú život. V súčasnosti má táto spoločnosť na svete až 130 tisíc reprezentantov, ktorí sú odmeňovaní systémom provízií. Možno je to príležitosť aj pre mladých ľudí na Slovensku vybudovať si prostredníctvom skúsenej firmy svoju kariéru práve teraz, keď je na trhu práce tak málo pracovných príležitostí. A vlastne to môže byť šanca pre všetky vekové kategórie.

 

redakcia Doma a Rada

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada