01.10.2020 12:49

Oriflame vysadí 7000 stromov

Aktuality

 

Značka sadením stromov vyjadruje filozofiu, ktorú razí od svojho vzniku pred vyše 50 rokmi. Krása nie je iba o vzhľade, ale o zdraví a zdravom prostredí, v ktorom žijeme.

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame je od svojho vzniku značkou, ktorá vyjadruje zodpovedný prístup k prírode - na úrovni vývoja, výroby, distribúcie až po samotný predaj. Pri každej z týchto aktivít sa sústreďuje na čo najväčšiu šetrnosť k prírode a čo najväčšie využitie obnoviteľných zdrojov, pracuje s recyklovateľnými obalmi, podporuje organické udržateľné farmy. Preto je prirodzené, že aj pri svojich predajných aktivitách sa snaží vyvíjať tlak na podporu prírody.

 

Dve aktivity na výsadbu stromov v TANAPe

Oriflame aktuálne na Slovensku realizoval dve aktivity zamerané na výsadbu stromov v TANAPe. Prvou bolo uskutočnenie akejkoľvek objednávky z katalógu 13 od zákazníčok, ktoré počas predošlých kampaní neurobili žiadnu objednávku. Po spustení tejto aktivity urobilo objednávku v čase od 1. 9. do 21. 9. 2020 až 6 415 neaktívnych zákazníčok. Druhou podpornou aktivitou bol nákup krému na ruky Beautanicals s certifikátom Vegan Society™ v čase od 14. 9. do 21. 9. Zákazníčky sa tak postarali o výsadbu ďalších 660 stromov.

 

Vyše 7 000 stromov pre Tatry

Vďaka tejto podpore predaja sa množstvo stromov, ktoré Oriflame v TANAPe vysadí, vyšplhalo na vyše 7 000,” povedala Eva Staníková, marketingová riaditeľka Oriflame CZ a SK. „Aktuálne sme v komunikácii s vedením TANAPu o podrobnostiach samotnej realizácie. Zatiaľ to vyzerá tak, že prvá vlna sadenia stromov by mala prebehnúť ešte v roku 2020, pričom stromy prídu vlastnými rukami zasadiť Oriflame poradkyne a poradcovia, ktorí sú touto myšlienkou nadšení.” Po čistení okolia Chorvátskeho ramena v Bratislave či zbere flakónov z vôní je to ďalšia aktivita značky Oriflame, ktorou sa zasadzuje za zodpovedný prístup k nášmu životnému prostrediu. To, v čom žijeme, je totiž súčasťou nielen našej krásy, ale aj zdravia, ktoré je s krásou bezpodmienečne prepojené.

Viac informácií nájdete na www.oriflame.sk.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada