09.10.2020 08:38

Keď streetfoodové hranolčeky, tak CRISPERS

Varenie – Svetové a minulé chute

 

Hranolčeky sú milované na celom svete a svoje nezastupiteľné miesto majú aj na obľúbených streetfoodových trhoch. Ich popularita neustále rastie, najmä vďaka novým a chutným kombináciám a neopakovateľnej atmosfére. McCain hranolčeky CRISPERS majú inovatívny tvar „V“, skvelú 100% chuť zemiakov a sú ako vystrihnuté zo streetfoodovej atmosféry!

Extra chrumkavé CRISPERS sa ľahko a štýlovo kombinujú a servírujú: s dipmi alebo k burgru, do kornútku alebo na tanier. Prijmite pozvanie na pouličnú gastronómiu u vás doma a presvedčte sa sami, ako chutný a štýlový môže byť domáci streetfood s novými hranolčekmi.

 

Streetfood doma?

Ak máte radi dobré jedlo, nové gurmánske zážitky a neváhate skúšať nové jedlá, McCain hranolčeky CRISPERS sú presne pre vás! Originálny tvar V s vrúbkami, extra chrumkavosť a neodolateľná chuť robia z týchto výnimočných hranolčekov skutočnú streetfoodovú pochúťku. Kombinujte, skúšajte a chrumkajte! V-hranolčeky CRISPERS sú extra chrumkavé vďaka inovatívnej receptúre. Pripravené z najkvalitnejších a starostlivo vybraných zemiakov sľubujú prvotriednu kvalitu. Sú vhodné aj pre vegánov a majú certifikát Európskej vegetariánskej únie.

 

Zoznámte novinku so svojimi priateľmi

Prichystajte nové McCain hranolčeky svojim priateľom a vytvorte si streetfoodovú atmosféru u vás doma. Možností servírovania je mnoho a s CRISPERS to pôjde jednoducho. Buďte kreatívni, prichystajte rôzne dipy a zapojte aj priateľov. Aj vďaka novým hranolčekom sa obyčajné stretnutie s priateľmi u vás doma zmení na gurmánsky zážitok ako z pravého streetfoodového trhu!

NÁŠ TIP: Tieto hranolčeky odporúčame pripravovať pečením v rúre. Stačí ich vysypať na plech a bez kvapky oleja piecť podľa návodu na obale (McCain hranolčeky CRISPERS: 1,99 €/ 500 g).

 

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada