10.10.2017 14:29

Jeseň s časopisom 50+

Aktuality

 

Najnovšie vydanie magazínu pre zrelších čitateľov 50+ ponúka všetky typické jesenné témy a ešte mnoho iných navyše.

Čo v novom vydaní nájdete? Rozhovor s dynamickou päťdesiatničkou Janou Hubinskou, ktorá svojou vitalitou krásne infikuje či skôr inšpiruje. Dočítate sa tie veľa zaujímavostí o víne vrátane portrétu výnimočnej šľachtiteľky vínnej revy a doprajete si súčasnú i historickú atmosféru jarmokov a hodov. Dozviete sa, ako je to s novými výrazmi v slovenčine a ako ochotne a radi chodia starí rodičia na univerzitu.

Mužom učaruje kompletné info o elektromobiloch a rady pre perfektného turistu. Ženy si zacvičia v originálnom fitnes a budú určite riešiť témy o jesennej depresii a strate chuti do života. Zaujme ich určite poviedka a tiež príbehy osamelých ľudí, po novom singl, prípadne podnetné alternatívy ideálneho bývania pre seniorov a rady pre bezpečný interiér pre staršieho človeka. A všetci sa asi pristavia pri téme internetového sexu, ktorý môže byť aj neverou a napokon dôvodom pre rozvod.

Zo zdravotných tém zarezonuje sezónna chrípka a rady starých mám, ako s ňou bojovať, ale i článok o celoročnom probléme s osteoporózou, ktorá ohrozuje najmä staršie ročníky. A tiež inšpirácie na zdravie z prírodných zdrojov, ako sú šípky, hloh či sušené hrozienka, jablká a slivky. Mimochodom, viete, že mačky môžu byť úspešné liečiteľky?

Do magazínovej kuchyne zavítala jej výsosť tekvica a kačacie i husacie pochúťky, no nechýbajú ani hubárske inšpirácie či recepty jednoduché podobne ako zemiaková placka. S novým vydaním sa podučíte o šetrení pri kúrení a dôležitej prítomnosti kominára vo vašom dome. Dozviete sa, ako využiť hŕby starých novín a domáca rubrika poradí všetkým, ktorí sa veľmi nekamarátia so žehličkou, ide to aj bez nej. Predstavia sa vám tiež typické kvety tohto ročného obdobia - mochyňa, vres a chryzantéma. Magazín vám napovie, ako byť krásnou vďaka jesennému ovociu, prečo saunovať a ako si poradiť s opuchnutými viečkami. Zaspomínate na Štefana Nosáľa i na sviatok zosnulých a napokon budete chvíľu cestovať po exotických krajinách, kde býva aj v zime letne.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada