14.01.2022 12:48

Hra na zvádzanie

Zdravie a krása – Domáca kozmetika

 

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Tušili ste, že spoločnosť predá každú sekundu až 7 parfumov? Niet sa čomu čudovať! Ak aj vy túžite po zvodnej vôni, ktorou omámite zmysly nielen sebe, ale aj vašej polovičke, siahnite po novinke z radu parfumov Attraction. Tá sa totiž opäť rozrastá o dokonalé vône Attraction Game vhodné pre páry, ale samozrejme aj nezadaných. Objavte čaro iskrivej vášne ukrytej v jedinom flakóniku.

Každý z nás má občas „déjà vu“ pri určitých vôňach. Sú to predovšetkým arómy, ktoré v nás prebudia spomienky na situácie či konkrétne osoby. Už roky sme fascinovaní aj priťahovaní najrôznejšími arómami. Našli ste už ale svojho favorita? Ukážte jedinečnosť ukrytú vo vašom vnútri a objavte ideálnu vôňu pre seba a svojho partnera. Tajomstvo je v akorde Hypnotic, ktorý je posilnený neurovedou pre stimuláciu mysle, zvádzanie zmyslov a zvýšenie pocitu príťažlivosti.

 

Attraction Game for Her EDP

  • Objem: 50 ml
  • Bežná cena: 27,00 €

Svieži ovocný kontrast s podmanivou korenistou arómou, ktorá prechádza do návykovej zmesi horkej čokolády a akordu Hypnotic, skôr než zanechá trvalú zmyselne drevitú ambrovú stopu. Taká je Attraction Game pre dámy. Jej miniatúra taktiež nesmie chýbať v žiadnej kabelke. Vôňu umocní telové mlieko Attraction Game.

 

Attraction Game for Him EDT

  • Objem: 75 ml
  • Bežná cena: 27,00 €

Hrejivá zmyselná zmes korenia a kardamómu, dusená pod horkou čokoládou a akordom Hypnotic, zakončená zmyselnými leštenými drevinami. Jedinečnú vôňu zvýrazní balzam po holení Attraction Game.

 

Hot Novinka budúceho mesiaca

Užívajte si až o 50 % dlhšie riasy a 3-násobný objem s prelomovou technológiou v predlžujúcej a zhusťujúcej špirále Legendary Lenghts. Doprajte si celodennú výdrž a nezabudnuteľný pohľad jedným ťahom. Dostupné od 1. marca 2022.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada