15.09.2016 16:42

Forever 21 na Slovensku

Aktuality

 

Čoskoro budú môcť všetci Slováci, ktorí majú radi módu a kvalitné oblečenie, zažiť na vlastnej koži revolučnú novinku v podobe predajní Forever 21.

 

Táto spoločnosť otvorí na Slovensku svoju prvú prevádzku, konkrétne v bratislavskom Auparku. Slávnostne otvorenie sa uskutoční 17. septembra o 10:00 v novej predajni na prvom poschodí. Nákupné centrum sa tak dočká dlho očakávaného príchodu ikonickej americkej módnej značky na Slovensko.

Uvedenie značky Forever 21 prinesie zážitok plný hudby, módy, darčekov a nečakaných prekvapení! Najväčšie prekvapenie však čaká na prvých 200 návštevníkov, ktorí získajú darčekový poukaz v hodnote 10 eur. Akciou budú sprevádzať známi moderátori rádia Europa 2 Kamil Konkoľ a Diana Hágerová.

V septembri sa objaví na Slovensku kolekcia inšpirovaná pestrofarebnou módou z Los Angeles – priamo z prehliadkových mól. Či už ide o oblečenie na bežné nosenie, elegantné alebo zdôrazňujúce ženskosť, každý módny nadšenec si tu nájde svoj štýl. Nová nákupná destinácia ponúkne široký sortiment tovaru na takmer 1 000 m2 predajného priestoru. Tajomstvom úspechu tejto značky je ponuka najnovších trendov a to za skvelé ceny.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

—————

Späť


Kontakt

magazín Doma a Rada