24.07.2020 12:39

Dokonalý letný mejkap zvýrazní prirodzenú krásu

Bez rúška s mejkapom od Oriflame

 

Keď už rúško nie je všade povinné, užite si dokonalý mejkap a vyzdvihnite svoju krásu! Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame prináša novinky v oblasti dekoratívnej kozmetiky, ktorá je nielen trendová, moderná a vytvárajúca nádherný mejkap, ale aj vyživujúca, a tak sa starajúca nielen o krásu, ale aj o zdravie pleti.

Svoje riasy dokonale zvýrazníte vďaka novej Predlžujúcej špirále Giordani Gold Incredible Length. Špirály Giordani Gold patria dlhodobo medzi najpredávanejšie a mimoriadne obľúbené. Nová Giordani Gold Incredible Length je plní okrem funkcie špirály aj funkciu vyživujúceho séra. Obsahuje totiž intenzívnu pigmentovú zmes zaručujúcu výraznú čiernu farbu, ale aj vyživujúcu voskovú zmes, ktorá prináša predĺženie a objem, vďaka jojobovým výťažkom sa ľahko nanáša a vitamín E riasy zvláčni. Súčasťou je aj sérum Lash Activator, ktoré podporuje rast mihalníc.

Experimentujte!

Dekoratívny rad The ONE zas prináša viacúčelové tyčinky, s ktorým môžete skúsiť líčenie trochu inak. Všetky z tyčiniek môžete okrem ich primárneho účelu použiť aj ako očný tieň.

V ponuke nájdete:

  • kontúrovaciu tyčinku na zvýraznenie pokožky pod lícnymi kosťami, pozdĺž sánky a po bočných stranách nosa
  • ružovú tyčinku na líčka môžete použiť aj ako rúž
  • bronzer dá vašej pleti opálený nádych
  • rozjasňovač vás rozjasní, naniesť ho môžete na lícne kosti, pod obočie, na chrbát nosa či aj inde

Všetky viacúčelové tyčinky sú obohatené o skvalén, ľahký rastlinný lipid, ktorý pomáha hydratovať pokožku, zjemňuje, vyhladzuje a vypĺňa ju. Farba je vrstviteľná, a tak vám umožní vytvárať ľahké až stredné krytie.

Ešte stále máte na tvári čierne bodky? Zbavte sa ich!

Základom bezchybného mejkapu je ale zdravá pleť. Oriflame myslí v prvom rade na zdravie našej kože a pokožky, preto vedci Oriflame vyvinuli aj novú Duálnu pleťovú masku Pure skin. Má špeciálne prečisťujúce zloženie a je balená v jednorazových vrecúškach, vďaka čomu ju so sebou môžete veľmi jednoducho kamkoľvek prenášať. Parná a chladiaca maska, ktoré sú súčasťou tejto Duálnej pleťovej masky, spoločnými silami bojujú proti čiernym bodkám na tvári. Ich hlavnými ingredienciami sú kaolín a noni. Kaolín je známy aj ako čierny íl, má vysoko absorpčné vlastnosti, vďaka ktorým vyťahuje z pórov nečistoty. Noni je výživné a liečivé ovocie, ktoré pomáha zvláčňovať a regulovať tvorbu mazu.

Všetky produkty Oriflame si môžete objednať u Oriflame poradkyne alebo priamo na  www.oriflame.sk  , kde po registrácii nakupujete so zľavou až 20 %!

 

FOTO: archív, www.goodfon.ru

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada