23.06.2023 11:11

Charitatívny bazárik deťom

Aktuality

 

Tento týždeň sa v Trnave uskutočnilo podujatie s krásnou myšlienkou. Komunita Ženy so štýlom usporiadala Charitatívny bazárik, ktorého výťažok smeruje do Nadácie Detského kardiocentra na pomoc chorým deťom.

Zámerom rastúcej komunity Ženy so štýlom, ktorej členkami sú dámy naprieč celým Slovenskom, je nielen prepájanie a úprimné ženské priateľstvá, ale aj charitatívna činnosť, vzdelávanie a pohnutie spoločnosťou správnym smerom – cez definovanie slabých miest v životoch žien a nachádzanie reálnych riešení.

Podujatie Charitatívny bazárik, ktorý bol organizovaný po prvý raz, v sebe niesol ušľachtilú myšlienku. Výťažok z predaja štýlových módnych kúskov bude venovaný Nadácii Detského kardiocentra v Bratislave. Tejto krásnej akcie sa zúčastnili členky komunity z blízkeho i širšieho okolia Trnavy. „Charitatívny bazárik je v prvom rade o dobročinnosti a pomoci tam, kde je to potrebné. Na podujatí sa stretli výnimočné ženy, ktoré sa rady spoja pre dobrú vec. Verím, že ženy majú obrovskú silu a potenciál. Ak sa spojíme a vytvoríme osobné a pracovné priateľstvá, dokážeme zmeniť spoločnosť,“ povedala zakladateľka komunity Ženy so štýlom Katarína Mikle. „Dali sme si záležať na každom detaile a rovnako aj na výbere a oslovení partnerov, ktorí s nami spolupracovali a venovali nádherné oblečenie či šperky. Niektoré dámy si domov odniesli skutočne prekrásne kúsky, iné venovali financie pre nadáciu priamo na mieste či poslali peniažky na bankový účet. Akcia mala úspech a plánujeme ju zopakovať,“ doplnila inšpiratívna Trnavčanka. Podujatie, ktoré sa uskutočnilo v priestoroch reštaurácie Elements, podporila šperkárka Denisa Čimo a módne značky VIVI&LULU, GRIFF Trnava a Mi&Mi móda.

Viac o  podujatiach a komunite Ženy so štýlom nájdete na www.oz-zenysostylom.sk.

 

redakcia doma a Rada, FOTO: archív

 

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada